Приєднання до оферти

Це перший етап підключення EXPIRENZA

Послуга надається на основі договору публічної оферти. Для початку користування послугою вам необхідно приєднатись до публічної оферти, шляхом підписання відповідної заяви.

Як приєднатися до публічної оферти?

На адресу електронної пошти, яку ви залишили в анкеті закладу прийде запрошення підписати "Заяву про приєднання до публічної оферти" в сервісі електронного документообігу Вчасно - https://vchasno.ua/.

Вже підписали документи?

Після підписання документів у Вчасно, будь ласка, заповніть контрольну анкету. Після того, як анкета буде заповнена, ми перевіримо документи на нашому боці і надішлемо вам подальші інструкції.


Поширені питання

Що робити, якщо у мене немає облікового запису у Вчасно?

Ви можете створити обліковий запис в сервісі електронного документообігу Вчасно за цим посиланням: https://vchasno.ua/auth/registration. Це безкоштовно та займає лише декілька хвилин.

Як підписати документ у Вчасно?

Ось інструкція, як підписати документ у Вчасно: https://help.vchasno.com.ua/signdoc

Що робити, якщо я не отримав запрошення у Вчасно?

Спочатку перевірте теку "Спам" у вашій електронній пошті. Якщо в теці "Спам" листа немає, спробуйте зареєструватись у Вчасно використовуючи адресу електронної пошти, яку вказали у анкеті, як електронну пошту підписанта. Документи підтягнуться до вашого профілю автоматично. Якщо це не допомогло, то зверніться будь ласка до нашої служби підтримки в зручному для вас месенджері і ми знайдемо рішення разом.

Last updated